Про нас…

T-Trak.UA – неформальне об’єднання моделістів, що коллекціонують моделі залізничного траспорту
в масштабі 1/160 (N).

Наш клуб було створено навесні 2016 року колективом київських моделістів, з метою обміну досвідом, залучення нових моделістів та можливості проведення спільних подій. Створювані нами макети базуються на міжнародному стандарті модульних макеті T-Trak (www.ttrak.org). Мета нашого клубу – популяризація залізничного моделізму взагалі, та нашого масштабу – як найбільш вдалого масштабу для розміщення макетів на невеликій площі.

Простота конструкції нашого стандарту T-Trak.UA, дозволяє залучати до спільної роботи школярів середньої школи. Під час створення, початківці та досвідчені моделісти, незалежно від віку, вигадують та в деталях проробляють тему свого модуля.  Оздоблюючи свою частину макету, ми працюємо з деревом, папером, пластиком. Крім того в модулях можуть використовуватись системи автоматизації на базі систем Arduino чи Raspberry Pi , що дозволяє бажаючим засвоїти основи схемотехніки, електроніки та програмування контролерів і в подальшому можливо, розробляти власні програмно-апаратні комплекси.

Кожен новий модуль, змінює і розширює наш насичений своїм життям мініатюрний світ, і ми запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь в його розбудові.