Стандарт T-Trak.UA

Стандарт T-Trak.UA базується на оригінальному стандарті T-Trak, але дещо доповнює та розширює його, зберігачи при цьому зворотню сумістність з оригіналом.

При розробці стандарту, ми закладали можливість використання модулів без додаткової основи (столів чи парт). До стандарту було додано з’єднання модулів за допомогою гвинтів, для більшої жорсткості конструкції, змінено електричну частину. Ми намагалися зробити модулі достатньо простими в складанні, з мінімумом потрібного інструменту. Модулі можуть вироблятись як за допомогою простого механічного різу пилкою, так і за допомогою лазерного розкрою на верстаті.

Відповідні креслення та розміри деталей для механічного різу та лазерного розкрою у векторному форматі, ви зможете переглянути та завантажити у відповідному розділі, серед поданих нижче.

 

 

Більше інфоррмації, ви зможете знайти у відповідних розділах сайту:

Основні модулі В розділі розглядаються основні типи модулів в стандарті, геометричні розміри, надані основні та контрольні відстані. Надаються рекомендації щодо складання каркасу модуля.
Залізничні шляхи на модулях Розглядаємо який рейковий матеріал використовується, як його стикувати. Методи закріплення на модулях, використання різних типів рейкового матеріалу на модулях.
Електрична частина Розповідаємо про підключення рейок до пультів, що таке загальна шина, живлення та керування локомотивами, станційні та окремі блок-участки.
Оздоблення модулів. Деякі рекомендації щодо оздоблення окремих модулів
Складання великих макетів Висвітлено питання стосовно створення великих макетів. Схеми, можливі труднощі, використання макетів без столів чи інших основ.
Опис та креслення деталей модулів. В цьому розділі, ви зможете завантажити креслення у векторному форматі, або завантажити креслення фланця модуля зі всіма розмірами для подальшого самостійного виготовлення.