Залізнична міNіатюра та Kyiv Hobby Show 2017, як це було…

Відвідувачі шоу Kyiv Hobby Show та нашої виставки “Залізнична міNіатюра” розійшлись, макети спаковані, прийшов час перегляду результатів та планування нових зустрічей.

Кожна виставка в якій ми прймаємо участь, приносить нові зустрічі, знання, досвід, і цей раз – не виключення. Три дні поспіль ми з радістю знайомили відвідувачів з мініатюрним світом моделей та макетів в масштабі N, розповідали про досягнення сучасної модельної індустрії, консультували з питань “де придбати” та “як зробити”. Розповідали про наш клуб та гурток для школярів та підлітків. Провели майстер-класи з виготовлення невеликої діорами. Задоволення відвідувачів, їх радість та позитивний настрій, дуже велике заохочення продовжувати роботу.

Відзначено зацікавленість як зі сторони дітей та підлітків, так і дорослих відвідувачів виставки. Було декілька цікавих та довгих розмов стосовно організації навчання в гуртку. Чекаємо всіх бажаючих в нашому позашкільному гуртку та клубі.

На наступну виставку ми вже дещо собі запланували, та будемо працювати, аби відтворити наші задуми в реальності, але то діло майбутнє, а поки що пропонуємо ознайомитись з нашими світлинами з виставки.

Виставка моделей рухомого складу:

Previous Image
Next Image

info heading

info content

Загальна галерея.

Previous Image
Next Image

info heading

info content