Креслення модулів

Геометричні розміри модулів – дуже важлива частина роботи. При виготовленні модуля треба чітко дотримуватись стандартів, особливо це стосується довжини модуля (наприклад для прямих модулів, вона повинна чітко дорівнювати довжині кратнці 310 мм, тоюто 310/620/930 мм). Відхилення від довжини навіть на 1 мм в нашому масштабі дає досить великі похибки та вимагає додаткових зусиль при складанні спільного макету для їх усунення. Друге, на що треба звернути увагу – сторони модуля, що з’єднуються між собою. Вони називаються “фланці”.

 

Так як створювати модулі можна як за допомогою механічної так і за допомогою лазерної порізки, ми пропонуємо вам наступні креслення:
(Пов’язані файли завантажуються при натисненні на зображення креслення)

Під лазерну порізку:

   

 

Креслення одинарного модуля повної глибини з цілою кришкою:

Креслення одинарного модуля повної глибини з місцем для листа ЕППС (для формування рельєфу на модулі).

Під механічну порізку:

При виготовленні модулів за допомогою механічної порізки, уваги в цілому потребує виготовлення тільки фланця. Габаритні розміри всіх модулів приведені в розділі “Основні модулі”. Тому ми надаємо креслення тільки фланця, з всіма виписаними розмірами.

 

Креслення під лазерну порізку, готові для роботи, ви можете просто принести файли в розкрійну майстерню і замовити потрібну кількість.